Ne İşe Yarar

Expigment Leke Kremi Neye Yarar ve Kullananlar

Expigment Leke Kremi Neye Yarar ve Kullananlar

Özellikle kadınların çok sık karşılaştığı ve hiç istemediği durumlardan biriside cilt yüzeyinde oluşan lekelerdir. Bu gibi durumlarda hemen bir arayış içerisine girimesi kaçınılmaz oluyor. Expigment Leke Kremi, güneş ışınlarının cilde bazı zararlı etkileri bulunuyor ve haliyle lekelenmeler görülüyor. Ayrıca yaşanılan bazı hastalıkların vücutta bazı değişiklikler olmasına neden oluyor. Bedenimizde bulunan ve renk tonunu belirleyici pigmentlerde azalmalar görünmektedir.
Bu gibi ve benzer durumlarda kullanılan kremlerden biriside Expigment kremidir.

Expigment Leke Kremi Ne İşe Yarar

expigment leke kremi

expigment leke kremi

Cilt lekeleri kadın ,erkek ve genç yaşlı bir çok insanın karşılaştığı bir problemdir. Bu lekeler ile mücadele konusunda bir çok ilaç,krem ve ürün bulunuyor. Bunlardan birisini Expigment Leke Kremini sizlere paylaşmaya karar verdik.
Bu gibi durumlarda en çok tercih edilen krem olması tabi ki bu kararımızda etkili oldu diyebiliriz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi vücudumuzu saran cildimizde çeşitli sebeplerden dolayı pigmetlerin renginin açılmasını sağlayarak başta yüz
lekelerinin giderilmesi amacıyla kullanılan bir ilaçtır.

  • Sivilce lekeleri
  • Yaşlılığa bağlı lekeler
  • Hamilelik sonrası oluşan izler
  • Güneş ışığı izleri
  • Siyah noktadan kaynaklı oluşan izler
  • Koltuk altı ve genital bölgede ki kararmalar
  • Karaciğer rahatsızlığı nedeniyle oluşan lekeler

Expigment Leke Kremi Nasıl Kullanılır

Öncelikle en doğru kullanım şekli doktorunuz tarafından size aktarılan şekilde olduğunu unutmayınız.
Genel olarak kullanımı:
Sabah ve Akşam olmak üzere günde iki kere kullanılabilinir.
Uyumadan 2 saat önce kullanabilirsiniz.
Güneş ışığına maruz kalmamaya özen gösteriniz. Böyle bir durum söz konusu olduğunda mutlaka güneş koruyucu krem kullanabilirsiniz.
Cilt lekesi için krem kullandıktan sonra güneşe çıkmak sorunu büyültebilir. Bu nedenle Expigment Leke Kremi son bahar ve kış aylarında kullanabilirsiniz.
Kremi iyice yedirin ve kolay emilim için bir süre bekleyin.

Pişik kremi olarak yazdığımı Sudocrem Ne İşe Yarar makalemizi okuyabilirsiniz.

Expigment Leke Kremi Kullanıcı Yorumları

Bu kremi kullananlar değerli yorumlarını sitemize bırakabilirler. Böylece hedeflediğimiz ektileşimi gerçekleştirmiş olacağız.

Ahmet : Arkadaşıma tavsiyem berbat bir krem sakın almayın cildiniz de 1.derecedn yanık oluşabilir. Haberiniz olsun,arkadaşım kullanmıştı
bir yarası vardı cilt rengini dengelendiği söylendi. Oda denemeye karar verdi ve sürdüğü yerde soyulma meydana geldi kıpkırmızı oldu yara bildiğin yanığa döndü. Yani doktorunuz size yazmadığı taktirde her kim mükemmel buluyosa bulsun almayın!!

Sude : % 2 – % 4 oranlarında hidrokinon içeren çeşitleri mevcuttur. Hiperpigmentasyon görülen durumlarda zaman içindeki renk açılması sağlamak için kullanılır. Güneş ışığına az da olsa maruz kalındığında melanositik aktivite yavaşlar. Bu nedenle krem sürüldükten sonra güneşe çıkılmaması önemlidir.

Expigment Leke Kremiyle İlgili Sorular

Expigment Krem üzerinde %2 ve % 4 ne anlama geliyor ?  Bu yüzdelik hesaplar krem içeriğinde yer alan Hidrokinon maddesinin yoğunluğunu belirtmektedir.

Koltuk altı cilt rengini açar mı ? Bu amaçla kullananlar genel anlamda iyi geldiğini belirtiyorlar. Koltuk altı için kullanılmaktadır.

Bıyık bölgesinde kullanılır mı ?  Bu bölgede lekeleriniz bulunuyorsa kullanabilirsiniz.

Nerede satılmaktadır ? Eczanelerden temin edebilirsiniz. Ortalama fiyatı 8 lira civarıdır.

Yan etkileri nelerdir ? Kızarıklık ve bazı hassas ciltlerde soyulmalar görülebilir.

Expigment  Cildi soyar mı ?   Genel olarak cilt soyulması yaşanmamaktadır. Fakat hassas ve özel ciltlerde soyulmalar görülebilir. Size iyi gelmiyorsa ilacı hemen bırakınız.

Expigment Çillere iyi gelir mi geçirir mi ?  Bu amaçla kullananlardan  gelen yorumlara göre çillere karşı iyi geldiği belirtiliyor. Fakat doktor tavsiyesi üzerine kullanmanızı öneririz.

Expigment emzirirken anneler kullanılır mı?  Hamileler ve emziren anneler için kullanımı tavsiye edilmiyor. Fakat kadın doğum doktorunuza danışarak onay alınması halinde kullanabilirsiniz.

Bu ürün ile ilgili sizin sormak istediğiniz soruları yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.