Ne İşe Yarar

Chitofix Mantar Kremi Kullananlar

Chitofix Mantar Kremi Kullananlar

Chitofix mantar kremi nedir ve ne iş yarar hakkında detaylı olarak bilgiler aktaracağımız bu içeriğimizin faydalı olmasını umuyoruz. Chitofix krem kullananlar yorularını sitemize bırakabilirler. Böylece Chitofix krem memnuniyet ve şikayetleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiz. Bu kremin içeriğinde ki etkin madde Chitosan’dır. Bakım ürünü olarak üretiliyor olsada tırnak mantarları için geliştirilmiştir.


Satış olarak sadece internet sitesinden yapıldığı belirtilmektedir. Eczanelerde ve aktarlarda temin edilmemektedir. Bu nedenle resmi olarak doğru bilgiye ulaşılmamakta.
Tırnak mantarı şikayeti olanlar öncelikle uzman doktor onayı ile kullanmalılar.

Tırnak Mantarı Nedir ?

Tırnak mantarı, tırnağınızın veya tırnağınızın ucunun altında beyaz veya sarı bir nokta olarak başlayan yaygın bir durumdur. Mantar enfeksiyonu derinleştikçe, tırnak mantarı tırnağınızın renginin bozulmasına, kalınlaşmasına ve kenarda ufalanmasına neden olabilir.

Chitofix Mantar Kremi Nedir

Chitofix içeriğinde Chitosan ile birlikte , çay ağacı yağı ile birlikte 7 farklı içerikten oluştuğu iddia ediliyor. Tırnak mantarlarına karşı etkili olduğu belirtilen bu kremin satış fiyatı 59 liradan satışa sunulmuş.
İnternet üzerinden temin edilebildiği için ayrıca +10 lira kargo bedeli bulunuyor.

Nasıl Kullanılır :

Günde iki kere kullanılması önerilmektedir. Tercihen sabah ve akşam kullanılmalıdır.
Kullanmadan önce uygulama yapılan bölge öncede temizlenmelidir.
Sorunlu bölgeye ince tabaka şeklinde sürünür. Hafifçe bastırarak tırnak üzeri
yanları ve alt kısma gelecek şekilde uygulayınız.
Bir kaç dakika kuruma süresinden sonra işlem tamamlanacaktır.

Bir kutu 15 günlük kullanıma eşittir.
Sitemizde daha önce yazdığımı bir makelemizde ayak sağlığı için bir içeriğimiz bulunuyor. Cettua Ayak Maskesi yazımızı okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.