Ne İşe Yarar

Diox Çayı Kullanıcı Yorumları , Şikayet

Diox Çayı Kullanıcı Yorumları , Şikayet

Zayıflama çayı adı altında yüzlerce ürünü piyasada bulabilirsiniz. Öncelikle diox çayı nedir ve ne işe yarar konusunda bilgileri firmadan alarak sizlere aktaracağız. Daha sonra faydalı olduğuna inandığımız Diox çayı kullanıcı yorumları kısmına geçeceğiz.
Yazımıza geçmeden diox çayı kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Yazımızın sonunda ise kendi görüşümüzü aktaracağız.

Diox Çayı Nedir

Tam ismiyle diox detoks çayı olarak geçmektedir. Nişantaşı Kozmetik şirketi tarafından üretimi yapılmaktadır. İçindeki etkin maddelerin zayıflamaya etkisi olduğunu iddia ediyor. Üretici olan firmanın belirttiğine göre içeriğinde ki maddeler;
Goji meyvesi
Resim Ekinezya
Rezene
Yeşilçay
L-Karnitin
Yaban Mersini
Chitosan
Biberiye özleri bulunmaktadır. Bu kısımda belirtmemiz gereken bir husus bu bitkilere karşı bilinen bir alerjiniz varsa ürünü kullanmaya başlamayınız. Bu genel sağlık açısından hoş olmayan sonuçlara neden olabilir.

Diox Çayı Nasıl Kullanılır

Sabah ve akşam yemeklerinden önce kullanılması tavsiye ediliyor. Yemeklerden 1 saat önce 1 bardak sıcak su içerisine 1 paket diox tea çayını dökünüz ve karıştırınız. Bir kaç dakika demlenme süresinden sonra tüketiniz.

Diox Çay ne kadar ? Satış fiyatı ise internet sitesin 150 lira olarak belirtiliyor. İçerisinde 60 paket çay bulunuyor. Buda günlük iki kullanım için 1 aylık kullanıma eşdeğerdir. Ayrıca ürünün etkileşimi için günlük 3 litreye yakın su tüketilmesi gerektiği aktarılmış.

Diox Çayı Ne İşe Yarar

Yine resmi olarak açıklanmayan veriler bulunuyor. Üretici tarafından yapılan açıklamaları buradan paylaşacağız. Düzenli olarak kullanıldığında
Ödem atacağı
Tok tutacağı
Metabolizma hizlandıracağı özelliklerinin olduğu iddia ediliyor. Sitemizde daha önce yayınladığımız bir makalede metabolizma yavaşlatan 6 maddeden bahsetmiştik. Dilerserseniz Metabolizma Neden Yavaşlar yazımızı okuyabilirsiniz.
Bu etmenler ile birlikte kilo verilmesi hedefleniyor. Benzer İçeriklerimiz ;

Stayfit Tea
Ervax Detoks Çayı

Diox Çayı Kullanıcı Yorumları

Özellikle sosyal medya üzerinden baktığımız yorumları bu kısımda sizlerle paylaşacağız. Ürün hakkında çeşitli yorumlarda olumlu ve olumsuz sonuçlar içeren yorumlar bulunuyor. Kimi kullananlar memnun olsada bazı kullanıcıların diox çayı şikayet hattına yorumlarda bulunuyor.

Olumlu Yorumlar: Sosyal medya hesaplarından alınan yorumlardan oluşturulmuştur.

Kullanıcı : Yaklaşık olarak bir paket kullandım kilo verdim fakat umduğum gibi bir kilo veremedim. Günlük olarak 2 litre su içiyorum gerçekten çay sayesinde mi kilo verdim emin değilim.

Kullanıcı : Gerçekten harika etkiler oldu ben tavsiye ediyorum.

Olumsuz Yorumlar: Bu başlık altında ki yorumlar www.sikayetvar.com sitesinden alınmıştır. Şikayetlerin birisinde diox çayı zararları belirtiliyor.

Aleyna : Diox çay yan etkileri var çay aldım 60 paket var içinde sadece 3 tane kullandım hiçbir hastalığım yok bu arada aşırı bas dönmesi karıncalanma vücudumda oldu. Yetkili aradığımda hastalığınız varsa olur diyor. Hayır ne tansiyon ne bir şey var ben 3 tane paket kullandım sadece iade istiyorum ücret ten kesinti yapılsın tamam bari ama onu da yapmıyorlar. Haksızlık 150 TL çöp oldu resmen.

Duygu : Zayıflayacaksınız deyip insanları kandırıyorlar 132 TL ziyan oluyor iade yapmıyorlar nasıl firma bu!

Turbo : Diox Tea, 5 gr. yerine, 3 gr’lık paketler yapıyorlar. 600 gr. gelmesi gereken kutu içeriği ağırlığı 507 gr çıktı. 93 gr. eksik paketlemişler. Düzgün bir firma olsa, ürünün eksik kısmını gönderir. Muhatap bulamıyorum, telefonlara çıkmıyorlar. Kandırıyorlar insanları.

Kaynak https://www.sikayetvar.com/diox-tea

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.