Ne İşe Yarar

Dymatize CLA 90 Kapsül Ne İşe Yarar

Dymatize CLA 90 Kapsül Ne İşe Yarar

Kilo verilmesi gerçekten uzun ve zor bir süreç olabilir. İnsan bedeni bazı alışkanlıklardan kolay kolay vazgeçemiyor. Bu nedenle alışkanlıkların da olması ile birlikte
kilo vermek zor bir durum olabiliyor. Dışarıdan çeşitli takviyeler ile kilo vermeye yardımcı takviyeler vardır. Fakat bu ürünlerin ne kadar sağlıklı
olduğ henüz bilinmemektedir. Fakat doktor kontrolünde kullanılmasında her hangi bir sakıncası olmayabilir. Bu ürünlerden birisi de
Dymatize CLA 90 Kapsül ‘dür. Bu yazımızda sizlere Dymatize CLA 90 Kapsülden bahsedeceğiz. Bu ürünü kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Dymatize CLA 90 Kapsül Besin Değerleri

Her hangi bir ilaç veya takviye edici bir ürün kullanıldığında mutlaka içeriğinde ki etkin maddelere bakılmalı ve bilinen bir rahatzılık varsa tercih edilmemelidir.
Fakat doktor kontrolündeyseniz alerjiniz olan maddeleri hekiminize mutlaka bildirin.

Dymatize CLA 90 Kapsül içeriği nelerdir.

CLA Konjuge Linoleik Asit (74-82%)
Oleik Asit (10-20%)
Palmitik Asit (6%)
Stearik Asit (3%)

  • Günlük değerler 2000 kalorilik diyet için hesaplanmıştır.
    ** Günlük değerler hesaplanmamıştır.
    Diğer İçerikler: Jelatin, Gliserin, Su, Karamel Tozu.

Dymatize CLA 90 Kapsül Nasıl Kullanılır

Günlük 3 kapsül tüketilmesi tercih edilmelidir. Ana öğünler ile birlikte tüketilebilir. Burada dikkat edilecek bir husus ise içeriğinde Kitosan içeren diğer gıda takviyeleri ile birlikte tüketilmemelidir.
Bir ambalaj içerisinde toplam 90 adet bulunuyor. Buda bir aylık kullanıma eşittir.

  • 1 kapsül cla bir bardak su ile birlikte yutulmalıdır. Kapsüller kolay yutulabilir boyuttadır.
  • Sindirimin midede başlaması için çiğneyerek yutulması tavsiye olunmaz.

Dymatize CLA Kapsül Ne İşe Yarar

Zayıflamak için kullanılan bu ürün neden kullanılır ve ne işe yarar. Cla genel olarka temel görevi yağ depolanmasının önüne geçilmesidir. Şöyleki
bir öğünde aldığınız besinlerde ki yağ vücutta depolanmaktadır. Cla ise bu depolanmanın önüne geçer ve atılımını sağlar. Bu nedenle ana öğünlerden yaklaşık 15 20 dakika önce alınmalıdır.

Yan Etkileri

Dengeli ve profesyonel şekilde hazırlanmış bir diyer ile birlikte kullanılmalıdır. 16 yaş altı çocuklarda doktor gözetiminde kullanılmalıdır. Hamile ve emziren annelerin kullanmaması tavsiye edilmektedir. Şeker hastalarının kesinlikle kullanmaması belirtiliyor.

Kilo vermek isteyenlerin en çok merak ettiği ve kesinlike göz attığı bir ürün Thincal 120 hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık .

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.