Ne İşe Yarar

Excilor Tırnak Mantarı Kremi Kullananlar Ne İşe Yarıyor

Excilor Tırnak Mantarı Kremi Kullananlar Ne İşe Yarıyor

Tırnak rahatsızlıklarına karşı etkili bir yöntem kremlerdir. Hem kolay kullanımı hemde uygulanan bölgeye direkt olan etkisi ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Excilor ‘da tırnak rahatsızlıklarında kullanılan bir kremdir. Başta tırnak mantarı olmak üzere diğer tırnak rahatsızlıklarında tedavi amacıyla kullanulmaktadır.

Tırnak mantarı nedir ? Yaygın olarak görülmektedir. Bulaşıcı bir enfeksiyondur. El ve ayak tırnaklarınd görülür. Fakat daha çok ayaklarda görülmektedir. Mantar , tırnak ucunda ya da altında
beyaz ya da sarı bir nokta görünümüyle başlar ve enfeksiyon ilerledikçe tırnağın renginin değişmesine , kalınlaşmasına hatta kırılmasına neden olabilir.
Belirtileri ise ;
Kalın ve kurumuş tırnak
Şekil bozukluğu
Kolay kırılır
Rengi koyulaşır
Tırnak kokusu gibi belirtileri vardır.

Excilor Nasıl Kullanılır

  • Krem formundadır.
  • Kapağını çıkarınız ve mantar olan tırnağınızın tamamını sürünüz.
  • Tırnak büyümeye devam edecektir, kesebilirsiniz.
  • Günde bir kere kullanınız iyileşme görülmeye başladığında azaltarak kullanmaya devam ediniz.
  • İyileşme tamamen görüldüğünde kullanmayı bırakınız.
  • Excilor Tırnak Mantarı

    Excilor Tırnak Mantarı

Excilor Kullananlar Ekşi Sözlük Yorumları

Kalem seklinde olanını kullandım. Pek rahaylt sürulmüyo. Gelmiyor gibi kalemin ucuna ürün. Düzensiz kullandım, 2 gün arka arkaya sürdüm sonra 1 hafta hiç sürmedim vs. 3 ay bu sekilde kullandım faydası olmadı. Şimdi oje seklinde olanını aldım.

Bu ürünü aldım . Aslında biraz da pahalıydı fakat yinede aldım ve bir süre kullandım. İlk olarak çok bir faydasını görmediğimi düşündüm bir kaç gün de öylesine devam ettim tam bırakmaya karar verdiğimde dikkatli baktığımda iyileşme olduğunu gördüm.

 

Sitemizde bir de ayak maskesi makalesi paylaştık . Cettua Ayak Maskesi nedir ve ne işe yarar ile ilgli makalemizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.