Ne İşe Yarar

Gengigel Sprey Ne İşe Yarar, Kullananlar

Gengigel Sprey Ne İşe Yarar, Kullananlar

Gengigel Sprey ağız bakımına önem verenlerin yakından bildiği bir spreydir. Gengigel değişik formlarda bulunmaktadır. Sprey,jel ve krem şeklinde de bulunmaktadır.
Peki Gengigel sprey ne işe yarar ve kullananlar bu ürün hakkında ne diyor kısaca bu başlıkları inceleyeceğiz. Gengigel sprey kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Gengigel Sprey Ne İşe Yarar

Ağız içinin bakımının yapılması ile birlikte bir çok zararlı oluşumlara karşı önlem alınması hedeflenmektedir. Bunun için çeşitki ürünler bulunmaktadır.
Gerekli bakım ve temizlik yapılmadığı taktirde , aft , ağız ülseri , diş sorunları ile karşılaşılması kaçınılmazdır. Fakat ilaç olmadığını burada belirtmeliyiz.
İlaç olmadığı için herhangi bir hastalık tedavisinde kullanılmamalıdır. Bu gibi durumlarda ise hekim onayı oldukça önemlidir.

Gengigeli implant bakımında destek ürün olarak kullanılmaktadır. İçeriğinde Hyaluronik ait madde barındırmaktadır.

Gengigel Sprey Nasıl Kullanılır

Ağzı içinde oluşan problemli bölgeye bir miktar püskürtünüz. Gün içerisinde farklı zamanlarda 3 kere püskürtebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır.

Gengigel Sprey Hangi Durumlarda Kullanılmakta

Öncelikle ağız içi bakımında kullanılan ürün başka amaçlarla da kullanılmaktadır. Fakat bu kısımda tekrar hatırlatmak gerekirse hekim onayını mutlaka almalısınız.

*Diş etinde oluşan iltihaplanmalara karşı kullanabilirsiniz.
*Ağız için dokunun düzenlenmesine destek olabilir.
*Ağız içinde bir operason yapılmışsa yaralar için reçete edilebilir.
*Bunların haricinde temizleme özelliklerine de sahiptir.
*Diş hekimine diş çekimi için randevunuzdan önce kullanabilirsiniz.

Gengigel Sprey Kullananlar

Gökhan Çoşku : Ağız için yaralar çok acı veriyor. Özellikle iç yanaklarda oluşan beyaz küçük yaralar belirli bir süre sonra dayanılmaz acı veriyor. Bu ürünü kullandıktan sonra sanki biraz daha rahatlama oluyor.

Kardelen Hoyrat : Diş eti çekilmelerinde kullanılabilir mi ?

Deniz Lolo : Gengigel hamilelik döneminde kullanılabilir mi ? Yüzümde bir miktar sivilceler çıktığında krem istedim doktor vermedi. Ağız içi yaralar için bu spreyi kesin hiç vermez.

Sizde yorumlarınızı bize ulaştirabilirsiniz. Sitemizde ağız için yaralara karşı etkili bir solüsyon hakkında bilgileri bir makelemizde paylaştık. Piraldyne Solüsyon ne işe yarar , nasıl kullanılır gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.