Ne İşe Yarar

Golden Goat 1 Kullanan Anneler

Golden Goat 1 Kullanan Anneler

Golden goat 1 kullanan anneler dahil tüm annelerin Bebeği dünyada ki en değerli varlığıdır. Dünyaya gelmesiyle birlikte herşeyin en iyisini kullanmak en büyük amaç haline geliyor. Mama konusuda gerçekten hassas olması gereken bir mevzu olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok bebek maması markası piyasada yer alıyor. Anneler ise bebeklerine mama başlamadan önce daha fazla bilgi arayışına girişiyorlar.Bunun için kullanacağı golden goat mama hakkında daha önce yapılan yorumları dikkati alabiliyorlar. Bizim tavsiyemiz doktor önerisini dikkate almanızdır.

Golden Goat 1 Kaç Aya Kadar Kullanılır

Piyasada bir çok mama markası bulunuyor bunlardan biriside Golden Goat Bebek Maması olarak son zamanlarda sıkça duyuluyor.Golden Goat 1 ve 2  şekliden numaralandırılmış.
1 numara 0-6 ay
2 numara 6-12 ay

Golden Goat 3 Numara var mı ? Golden goat resmi sitesini incelediğimizde 3 numara mama ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlamadık.

Golden Goat 1 Bebek Sütü 400 gr (0-6 ay)

Golden Goat 1 Keçi Bebek Sütü ilk 6 ayında bebeğinizin gelişimine katkı sağlayacak besleyici, lezzetli ve anne sütüne yakın değerlere sahip bir ek gıdadır. Keçi sütünün özel protein yapısı sayesinde sindirimi kolaydır, bebeğinizi rahatsızetmez. Bunun yanı sıra bu özel protein yapısı sayesinde alerjik yükü daha azdır. Ürünün en tazeşekilde bebeğinize ulaşması için satılan, raflarda bulunan tüm ürünlerimizi kontrol ediyor, sonkullanma tarihine 2 ay kalan ürünleri almanızı engelliyoruz. Sindirimi kolay, besleyici ve tazeGolden Goat 1 Keçi Sütü sayesinde bebeğinizi sağlıkla büyütün.

 1. Bebeğinizin hassas bünyesine uygun, kolay sindirilebilir formülü sayesinde rahatsız etmez.
 2. Özelbitkisel yağlar sayesinde anne sütü kadar besleyici ve faydalıdır.
 3. Raf ömrünündenetlenmesi sebebi ile en taze ürüne erişim.
 4. Daha düşük alerjik yüke sahiptir.
 5. Ürün ilave şeker içermemesine rağmen lezzetlidir.
 6. İçindeki doğal besinler,vitamin ve mineraller sayesinde son derece besleyicidir.
golden goat mama
golden goat bebek maması 1

Golden Goat 1 Mama Hazırlanışı

Sütü, bebeğinizi beslemeden hemen önce hazırlamanız en sağlıklısıdır.

1. Sterilize edin Ellerinizi yıkayınız. Kullanacağınız tüm gereçleri en az 10 dakika kaynatınız veya uygun bir sistemle sterilize ediniz.

2. Hazırlayın İçme suyunu önce kaynatıp ılımaya bırakınız (40-45 ̊C’ye kadar). Gerekli miktarda suyu (Beslenme Tablosu’na bakınız) sterilize edilmiş biberona ölçerek koyunuz.

3. Ölçün:Ölçek kaşığını tozla doldurunuz ve fazlalığını temiz bir bıçakla alınız. Kaynamış ılımış suya gereken ölçekte tozu ilave ediniz. Her 30 ml su için 1 ölçek (4.3 gr) toz ilave ediniz.Her 30 ml su için 1 ölçek (4.3 gr) toz ilave ediniz.

4. Çalkalayın ve Kontrol Edin:Sterilize edilmiş biberon başlığı ve emziğini biberona taktıktan sonra içerisindeki toz tamamen çözünene kadar biberonu çalkalayınız. Hazırladığınız sütün sıcaklığını bileğinizin iç kısmına birkaç damla damlatarak test ediniz. Artan içeceği saklamayınız ve tekrar kullanmayınız.

Nerede Satılıyor: Bu mamayı almak isteyenler için Eczanelerden temin edebileceğiniz gibi E bebek mağazalarında da bulabileceğinizi belirtmek isteriz. Satış noktaları için diğer bebek mağazalarına sormanız haline yardımcı olacaklardır. Ayrıca büyük süper marketlerde de satılmaktadır. ( carrefour, happy center gibi)
Fiyat: E Bebek Satış Fiyatı 70 liradan satılmaktadır.

Kullanan Annelerden Yorumlar Bekliyoruz.

Yazımızın amacı tamamen bilgilendirme amacıdır. Bebekleri konusunda çok hassas olduğuna inandığımız anneler bu mama hakkında yapacakaları yorumlar ile diğer annelerin fikir sahibi olmasına vesile olacaklardır. Golden goat 1 kullanan mamayı kullanan anneler kullandıktan sonra ki değişimleri bizimle paylaşabilirler. En çok merak edilen sorular ise

Golden Goat; Gaz Yapar mı ?
Alerji yapar mı ?
Kabız yapar mı  ?

Bebeğe bakan kişiler bir bebek formülü kullanmadan önce doktora veya bir sağlık çalışanına danışmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Melike dedi ki:

  E bebek’ten 69,90 a altım son iki adet kaldığını gördüm.Acaba en çok tercih edilen mama olduğu için mi yoksa piyasada az olduğu için mi ?
  Bunu 8 aylık bebeğine kullanan var mı ?

  1. neiseyarar dedi ki:

   E-Bebek mağazalarında dediğiniz fiyattan satılıyor.Belki aldığınız mağazada ürün kalmadığı için olabilir.
   Ayrıca Golden Goat mamalar bebeklik dönemlerine göre numaralandırılmış.Golden Goat 1 , 2 , 3 şeklinde
   8 Aylık bebeğine kullanan anneler varsa yorumlarını bekliyoruz.

 2. Cemile Gülsena dedi ki:

  Golden Goat 0 6 ay yani 1 olanı kullanmayı düşünüyorum.Çünkü süt olarak yetmediğini düşünüyorum. Keçi sütünün de anne sütüne yakın olduğunu duymuştum .Fakat Golden goat ne kadar diye baktığımda çok pahalı olduğunu gördüm.

  1. neiseyarar dedi ki:

   Merhabalar, Golden Goat mama diğer mama markalarına göre biraz pahalı olabilir.E-Bebek mağazalarında 69,90 liraya satıldığını gördüm.İnternet üzerinden satış yapıldığı yerlerde daha ucuz bulma imkanı var fakat ne kadar güvenilir tartışma konusu.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.