Ne İşe Yarar

Herby Detox Tea Ne İşe Yarar Kullananlar

Herby Detox Tea Ne İşe Yarar Kullananlar

Herby Detox Tea arınma için kullanılan bir çaydır. Herby markasına ait olan detox çayı ile günlük olarak tüketilebilmektedir. Herby Detox Çayı kullananlar var mı ? Kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.
Kullanmadan önce diyetisyen veya aile hekiminize danışabilirsiniz. Bu içeriğimizde detox çayı içindekiler, nasıl çalışır, hazırlanması nasıl ve kullanım hakkında bilgileri aktarmaya çalışacağız.

Herby Detox Tea Hakkında Bilgiler

Detox Çayı İçeriği ;

Isırgan
Kiraz Meyve Sapı
Biberiye
Mate
Yeşil Çay
Nane
Zencefil

Nasıl Çalışır

Bu kısımda ki bilgiler üretici firmanın sitesinden alınmıştır. Bitkilerin arındırıcı bir etkisi vardır. Bu ürün içerisinde yer alan bitkilerin arındırıcı etkisi sayesinde arınmanıza yardımcı olabilir.
Yumuşak içimli olan bu bitkisel çayda, ısıtgan ve kiraz sapının diüretik etkisi ile biberiye ve yeşil çayın arındırıcılığı birleşti bilgisi sunuluyor.

Not: Bu ürün her hangi bir hastalığı tedavi etmez ve iyileştirmez. Ürün tedavi edici özellikleri taşımamaktadır. Bitkilerin karışımından elde edilerek sağlıklı yaşamı desteklemek amacıyla üretilmiştir.

Nasıl Hazırlanır

Çayın hazırlanmasıda oldukça kolaydır. Yapmanız gereken bir poşet herby çayı fincana koyunuz. Üzerine yaklaşık olarak 90 ile 100 derece su ekleyiniz. Tahmini olarak 3-5 dakika demlenme süresinden sonra poşet çayı çıkarınız. Çayınız içime hazır.

Gün içerisinde bir kaç kere detox çayını tüketebilirsiniz.

Kaynak : https://www.herby.com.tr/urunler/detox-tea.html

Sitemizde bitkisel çaylar ile ilgili çeşitli makaleler bulunuyor. Sürekli yeni içerikleri ekliyoruz. Kullanım amaçlarına göre bir çok bitkisel çay bulunuyor. Bu çayları tek bir kategoride içerikler giriyoruz. Aşağıda ki kategorimizden diğer içeriklerimizide inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.