Ne İşe Yarar

İmunol Kapsül Ne İşe Yarar Kullananlar

İmunol Kapsül Ne İşe Yarar Kullananlar

İmunol kapsül nedir ve ne işe yarar. İmunol kapsül içerisinde beta glukan ve C vitamini içermektedir. C vitamini önemli vitaminler arasında yer almaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlü olmasına yardımcıdır. Bunun yanı sıra günlük yaşam içerisinde yorgunluk ve bitkinliğin azaltılmasına katkıda bulunur. İmunol Kapsül tekli ambalak ve iki kutu içeren ambalajların satış fiyatı nedir?

İmunol Kapsül Ne İşe Yarar

İmunol Kapsül Orzax firması tarafından üretilmektedir. İmunol C vitaminine Bera Glukan eklenerek elde edilen bir gıda takviyesidir. Beta gluken bir liftir. Yulaf, arpa gibi bitkilerde bulunur.
Kullanım şekli : Tavsiye edilen günlük kullanımı günde bir tablettir. Tabletin tok karnına tüketilmesi gerekiyor. Kronik bir rahatsızlığı olanların kullanmadan önce hekime başvurmaları daha doğru bir yol olacaktır.
İçeriğinde yer alan maddelerin faydalarını sunuyor.

imunol kapsül
imunol kapsül

Sitemizde daha önce yayınladığımız bir makalemizde hangi vitamine ne kadar ihtiyacımız var sorusuna cevap verdik. Vitaminler ne işe yarar günlük olarak gereksinimlerimiz ne kadar bu faydalı yazımızı aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz.
https://www.neiseyariyor.com/vitamine-ne-kadar-ihtiyacimiz-var/

İmunol Kapsül Satış Fiyatı

Bir kutu içerisinde toplam 40 kapsül bulunuyor. İsteyenler bir kutu alabilirler. Ayrıca firma tarafından ikili ambalajlarda satışı yapılmaktadır. İkili ambalaj İmunol Kapsül satış fiyatı tablet başı fiyatı 0,90 tl olarak belirlenmiştir.
Sitemizde herhangi bir ürün satışı yapılmamktadır. Ürünü almak isteyenler doğrudan firma ile irtibat kurabilirler. Bazı eczanelerden de talep edebilirsiniz.

  • İlaç değildir takviye edici gıdadır. Takviye edici gıdalar herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmamaktadır. Bilinen bir rahatsızlığınız için hekiminize başvurunuz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.