Ne İşe Yarar

Neofortil Tablet Nedir ? Erkek Ne İşe Yarar Faydaları

Neofortil Tablet Nedir ? Erkek Ne İşe Yarar Faydaları

Gıda takviyesi özelliklerini taşıyan neofortil nedir ? Erkekler bu ürünü neden kullanır ve ne işe yarar. Özellikle erkekler için neden kullanılır.
neofortil konusunu ele almamızı sağlayan ve bize Soru Sor sayfamızdan soru gönderen değerli ziyaretçimize teşekkür ederiz. Sizde sorularınızı bu kısımdan sorabilir veya bildiğiniz sorulara cevap ekleyebilireiniz.

Gelen Soru : Merhabalar eşimle bir çocuğumuzun olmasını istiyoruz. Eşim’de yapılan incelemede herhangi bir sorun çıkmadı ve sorunun benden kaynaklanabileceğini doktor söyledi ve bir sperm testi yapmamı istedi.
Özel bir laboratuvarda bu testi yaptım ve bir üroloji hekimine götürdür. Çok büyük bir sorun olmamakla birlikte daha faydalı olması için Neofortil kullanmamı söyledi. Kısa sürede aldım ve Neofortili kullanmak erkeklerde ne işe yarar bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?

Ziyaretçimizden gelen soru bu şekildeydi. Fakat daha fazla okunması ve diğer ziyaretçilerimizin de faydalanması için sitemizde bu içeriğe yer vermeye karar verdik.

Neofortil Nedir?

Neofortil-M iki farklı sayıda ki tabletlerde satılmaktadır. 60 ve 180 tabletlik kutularda satılmaktadır. Aslında tam manasıyla gıda takviyesi özelliğini taşımaktadır. Fakat bu takviyelerin sperm üzerinde etkili olabileceğini belirtmeliyiz.
İçeriğinde ki maddelere baktığımız da L-Carnitine , L-Arginine , Coenzyme , C Vitamini ve E vitamini’nin olduğunu görmekteyiz. Bu vitaminler de erkeklerin sperm üzreinde etkili olduğunu biliyoruz.

Neofortil Ne İşe Yarar

neofortil tablet

Gebeliğin oluşması için erkeğin sperm sonuçlarının belirli bir kriterde olması gerekmektedir. Bunlar arasında sayı , hareketlilik, kaliteli spermin
belirli bir seviyenin üzerinde olması yeterli olarak kabul edilir. Fakat bunlar üzerinde etkili bir rahatsızlığın olmaması gerekir. Varikosel bu kriterleri
etkileyen bir durumdur. Bunun için küçük bir operasyon geçirebilirsiniz.

Hiç bir sorunu olmamasına rağmen seviyenin çok iyi olmadığı durumlarda neofortil kullanılabilir. Yine yukarıda da bahsettiğimiz gibi erkeklerde sperm kalitesi , hareketliliği ve sayısı üzerinde olumlu etkileri
olduğu iddia ediliyor. Bunun haricinde içeriğinde ki vitaminleri eksik olanlar da gerekli takviye için kullanabilirler.

Neofortil Nasıl Kullanılır

Bu gıda taviyesini doktor öneri ile alıyoranız belirtilen şekilde almaya özen gösteriniz. Aksi halde tavsiye edilen kullanım şekli şu şekildedir;
Günlük bir tablet tercihen aç karnına alınması tavsiye edilmektedir. Bir bardak su ile tüketilmelidir. Tabletler rahatça yutulabilir şekildedir. Buna rağmen yutmakta zorluk çekenler kırabilir iki parça şeklinde yutabilir. Çiğnenmeden
doğrudan yutulmalıdır.

Neofortil Muadili Ne Var

İçeriği aynı olan tüm gıda takviyeleri muadil olabilir diyebiliriz. Fakat sitemizde yer alan bir üründe altarnatifler arasında yer almaktadır. Proxeed Plus gıda takviyesini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Atilla dedi ki:

    Hocam anjiyu oldum kan sulandırıcı kulanıyorum bu ilaç sakıncalımı yoksa kullanımlı tşk

  2. Merve dedi ki:

    Eşime azospermi teşhisi konuldu.Sperm sayısı 0 😔
    Eşim kullanabilir mi

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.