Ne İşe Yarar

Nerisona C Krem Kullananlar , Ne İşe Yarar

Nerisona C Krem Kullananlar , Ne İşe Yarar

Nerisona C Krem nedir ve hangi amaçla kullanılır ? Cilt sorunlarında hekimlerin genel olarak hastalarına tavsiye ettikleri bir krem Nerisona C Krem ne işe yarar ve kullanıcı yorumları .
Öncelikle bu kremi kullananlar ne için kullandığını ve yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Nerisona C Krem Nedir ?

Nerisona C Krem

Nerisona C Krem

Deri üzerinde haricen kullanılan bir krem özelliğindedir. İçeriğinde yer alan kortikosteroidle maddesi ile oluşturulmuş ve mikroplara karşı etkili bir savaşçı kremdir.
Bunun yanında diflukortolon valerat , klorkinaldol ve yardımcı madde olarak disodyum edetat dihidrat içeren krem iltihaplara karşı etkilidir.

Nerisona C Krem Ne İşe Yarıyor

İltihaplı ve allerjik deri rahatsızlıklarında kullanılabilinir. Bununla birlikye kızarıklık , cilt kalınlaşması , deri yüzeyinde oluşan tabakalar , su toplanması , kaşıntı ile birlikte yanma ve sızı ile ilgili problemlere karşın tavsiye edilen kremdir.

Deri üzerinde bakteriler , mayalar , küfler ve mantarların üremesi ve çoğalmasını engellemektedir. Bu rahatsızlıkların başlangıçlarında da tedavi amacıyla kullanılmaktadır.

Nerisona C Krem Nasıl Kullanılır

Öncelikle en doğru ve faydalı kullanım için hekiminizin size aktardığı şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Nasıl kullanacağınızı unuttuysanız doktor veya eczaneye ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fakat hiç bir kullanım tavisiyesi olmadığı durumlar da genel kullanım şekliyle kullanabilirsiniz. Günde 2 veya rahatsızlığın durumuna göre özellikle başlangıç aşamasında 3 defa kullanılabilirsiniz.

Kullanım Şekli : Tedavi edilecek deri üzerine ince bir tabaka halinde sürülmektedir. Belirli bir süre kullanımdan sonra iyileşme beklenmektedir. İyileşme görülmeye başlandığından itibaren günlük kullanımı 1 defa sürmek üzere güncelleyebilirisiniz.

Bebek ve çocuklarda kullanı6+6+9m için doktor tavsiyesi üzerine alınız. Bu yaşlarda kullanılması durumunda kullanım süresinin 3 haftayı aşmamasına özen gösteriniz.

Nerisona C Krem Yan Etkileri

Bu krem içerisinde yer alan etkin maddelere karşı alerjisi olanlarda bazı yan etkiler görülebilir.Bu etkiler ender olarak
kaşıntı , yanma , kızarıklık veya deri üzerinde görülen kabarmalar olabilir.

Hamile ve emzirme dönemlerinde kullanımda hekim onayı ve gözetimi olmalıdır. Krem prospektüsünde yer alan bir bilgiyi sizlere aktarmak istiyoruz.
Anne adayları doğumdan önceki son dönemlerde kullanması durumunda bebeklerinde yan ekiler oluşturabilir. Gebeliğin son haftalarında kullanım durumunda bebekte böbrek üstü bezinde gerileme görülebilir.

Muadil ve Eşdeğerleri:

FUNOCORD 12.66TL
IMPETEX 9.81TL
IZOSOL 15.31TL
NERISONA-C 10.47TL
OLY 15.47TL
TRODERM 15.48TL

Kullananlardan gelen en sık soru ise Nerisona C Krem Sivilcelere İyi Gelir mi ve sivilce için kullanılabilir mi ?

Bu soru hakkında kesin ve net bir bilgi maalesef bulamadık. Fakat ziyaretçilerimiz arasında sivilce tedavisinde kullanan varsa yorumlarını bekliyoruz.

Benzer bir krem  Sudocrem Ne İşe Yarar makalemizi okuyabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hakan dedi ki:

    Ben nersina ç krem kullandım an faydasını görüyorum ama bırakınca tekrar geri deri yüzünde aynı şeyle ka5silasiyorum

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.