Ne İşe Yarar

Ocean Vitamin C Ne İşe Yarar Kullananlar

Ocean Vitamin C Ne İşe Yarar Kullananlar

Ocean Vitamin C içeriğinde yüksek miktarda C vitamini içeren bir gıda takviyesidir. Orzax firması tarafından üretilmektedir. Ocean Vitamin1000 MG, C vitaminine ek olarak, 100 mg turunçgil bioflavonoidleri içeren bir gıda takviyesidir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın
teşhisinde veya tedavisinde kullanılmamaktadır. Firmanın resmi sitesine girildiğinda eczaneden alınması tavsiye edilmektedir. Diğer yerlerden alınan ürünlerin güvenirliliği bilinmemektedir.

Ocean Vitamin C Ne İşe Yarar

C vitamini en çok bilinen vitaminlerin başında gelmektedir. Vücut için önemlidir ve günlük yaşam içerisinde ihtiyaç duyulmaktadır.

Ocean Vitamin’in sizin C vitamini ihtiyacınızın karşılanmasında yardımcı olabilir. C vitamini suda çözünebilen vitaminlerdendir. Günlük yeteri miktarda alınmadığında veya vücut tarafından sentezlenmediğinde dışarıdan gıda takviyesi alınması gerekebilir.

Ocean Vitamin C

C vitamini;
Bağışıklık sistemine katkıda bulunur.
Enerji oluşumunda metabolizmaya yardımcı olur.
Demir emilimini önemli ölçüde arttırır.
Yorgunluk ve halsizliğe karşı C vitamini iyi bir savaşçıdır.

Günlük olarak hangi vitamine ne kadar ihtiyaç duyarız hiç merak ettiniz mi ? Daha önce yayınladığımız bir içeriğimizde tam da bu konudan bahsetttik. Hangi vitamine ne kadar ihtiyacımız var makalemize tıklayarak ilgili yazıyı okuyabilirsiniz.

Ocean Vitamin Nasıl Kullanılır

Ambalaj içerisinde toplam 30 tablet bulunuyor. 30 tablet bir aylık kullanıma eş değerdir. Günlük bir tabletin bir bardak su ile tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
Tercihen öğün yemeğinden sonra tüketilmelidir. Daha detaylı bilgi için Eczanecinize danışabilirsiniz. C vitamini içeren bu gıda takviyesini kullanalar yorumlarınızı bekliyoruz.

Kaynak : https://www.orzax.com/Urun/ocean-vitamin-c-1000-mg

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.