Ne İşe Yarar

Ovadril Losyon Ne işe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Ovadril Losyon Ne işe Yarar, Kullanıcı Yorumları

Ovadril Losyon içeriğinde etkin madde olarak çinko oksit, difenhidramin hidroklorür ve lidokain dihroklorür yer almaktadır. İçeriğinde ki bu maddeler ile birlikte Ovadril Losyon’unun uyuşturucu özelliği vardır. Böylece ağrı oluşan bölgeyi belirli bir süre hissisleştirerek ağrının azalmasına yardınmcı olur. Bu içeriğimizde Ovadril Losyon ne işe yarar özellikle ekşi sözlük sitesinden aldığımız kullanıcı yorumlarını sizler ile paylaşacağız. Ovadril Losyon kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Ovadril Losyon Ne İşe Yarar

Ovadril Losyon cilt yüzeyinde görülen bazı sorunlara karşı kullanılmaktadır, ovadril losyon hangi hastalıkta kullanılır . Kaşıntı bulunan cilt, tahriş olan cilt ve pişik olan cilt için kullanılmaktadır. Su çiçeği sorununun giderilmesi için ve bu nedenla ortaya çıkan kaşıntıyı geçirmek içinde kullanabilirsiniz.

Ovadril Losyon Ne İşe Yarar

Ovadril Losyon Suçiçeği

Ovadril Losyonu suçiçeği rahatsızlıklarınızda kullanabilirsiniz. Özellikle kaşıntılı geçirilen suçiçeklerinde kaşıntı hissini azaltıcı özelliği bulunmaktadır. Fakat siz kullanmadan önce emin değilseniz hekiminize başvurunuz veya eczanecinize danışınız.

Suçiçeği Nedir? Suçiçeği Zoster virüsünden kaynaklanan oldukça bulaşıcı olan bir hastalıktır. Kaşıntılı ve kabarcık gibi döküntüye neden olmaktadır. Göğüs, sırt ve yüz bölgeside görülerek tüm vücuda yayılmaktadır.
Suçiçeği aşısını olarak kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Ovadril Losyon Pişik

Bu losyonu her türlü pişik için kullanabilirsiniz. Pişik cildin dokusunda veya renginde gözle görülür bir şekilde değişikliği neden olabilir. Kaşıntıya neden olmaktadır.

Ovadril Losyon Sivrisinek

Bu losyonu sivrisinek ısırıklarında , sinek ısırıklarında veya arı sokmasınde kullanabilirsiniz. Sivrisinek ısırığını iyileştirmek ve kaşıntıyı azaltmada güçlüdür. Doğal olarak sivrisinek kovucu bitkilerin olduğunu biliyor muydunuz. Doğal Sivrisinek Kovucu Bitkiler makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ovadril Losyon Kullanımı

Öncelikle hekim tarafından size Ovadril Losyon reçete edilmişse size önerilen şekilde ve sür boyunca kullanmaya özen gösteriniz ve eczanecinizden bilgi alınız. Reçetesiz olarak kullananlar eczanecinizden gerekli kullanım talimatını alınız.

Genel olarak kullanım şekli ise ;Kullanmadan önce uygulanacak bölgeyi temizleyin ve iyice kuruladığınızdan emin olun. Losyonu çalkalayın ve belirlenen sorunlu bölgeye uygulayın. Cildinize yedirdikten sonra hava almasını engelleyecek bandaj, bez veya başka bir şeyle örtmeyin. Günlük kullanımı 3 veya 4 olacak şekildedir. Ovadril Losyon yüze sürülür mü ? diye merak edenler için göz, burun ve ağız ile temas etmesinden kaçınınız.
Uyguladıktan sonra ellerinizi temizlemeye özen gösteriniz.

  • İki yaşından küçük çocuklarda ve bebeklerden kullanmadan önce doktorunuza danışınız.
  • Hamile ve emziren anneler kullanmadan önce doktorunuzu danışınız.

Ovadril Losyon Kullananlar

Bu başlık altında losyonu kullanan ekşi sözlük yazarlarının yorumlarını sizler ile paylaşacağız. Sizde kullananlar arasındaysanız görüşlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.

  • Etkisini hemen gösteren mucizevi bir ilaç. Sinek ya da böcek ısırmasından dolayı kaşınan, şişen bölgeye iyice çalkaladıktan sonra sürülüyor ve kaşıntı diye bir şey kalmıyor. nick konusunda kararsizim tarafından.
  • İçinde (bkz: lidokain) olduğundan lokal anestezik etki gösteren losyon. Su çiçeği,böcek ısırması gibi kaşıntılı lezyonları olan durumlarda lezyonlu bölgelere haricen uygulanır. back to the 90s tarafından

Yorumlar ile ilgili kayak: https://eksisozluk.com/ovadril–197578

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.