Ne İşe Yarar

Passif Mood Kapsül Neye Yarar ,Kullananlar

Passif Mood Kapsül Neye Yarar ,Kullananlar

Passif Mood Kapsül nedir ve ne işe yarar hakkında bu yazımızı okuyabilirsiniz. Öncelikle Passif Mood Kapsülü kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.
Bir kutu içerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır. Kısaca bir ay kullanım için bir kutu temin etmelidir. Passif Mood neye yarar detaylar şu şekilde.

Passif Mood Kapsül Nedir

İki farklı bitkinin karışımından elde edilmiştir. Çocukların kullanmaması tavsiye edilmektedir. İçeriğinde yer alan bitkiler ise Kedi Otu Bitkisi ve Çarkıfelek Bitkisi ektsraktından elde edilmiştir. * Sitemizde daha önce yayınladığımız bir içeriğimizde Kedi Otu faydalarından bahsetmiştik. Okumak isteyen ziyaretçilerimiz alttaki satırdan söz konusu yazıya ulaşabilirler.

https://www.neiseyariyor.com/kediotu/


Bu bitkilere karşı bilinen alerjiniz varsa kullanmayınız. Bu ürün takviye edici gıda özelliği taşımaktadır. İlaç değildir bu nedenle herhangi bir hastalığı engellemez. Bilinen bir rahatsızlıktan dolayı bu ürünü kullanmak yerine
uzman bir hekime başvurunuz.

Satış fiyatı ise 37 liradan başlamaktadır. Eczanelerden temin edebilirsiniz.

Passif Mood Neye Yarar

İçeriğinde yer alan bitkilerin özelliklerini taşır.
Passiflora oranı 300 mg, Valerian oranı ise 170 mg’dir.
Günlük tavsiye edilen dozu aşmayınız.

Kullanımı Nasıldır

Bir kapsülü yaklaşık bir su bardağı kadar 100-120 ml su ile tek seferde çiğnemeden yutulur. Çiğnenmesi ve ikiye bölünmesi tavsiye edilmez.
Kullanım zamanı ise akşam yemeğinden sonra ya da yatmadan 2-3 saat önce alınız.
Günde bir adet kapsül yeterlidir.

  • Bu ürünü size doktora önerebilir. Önerdiği taktirde belirtlilen şekilde kullanmaya özen gösteriniz.

Olası Yan Etkiler

Hassas bünyeye sahip kişilerde bazı olası yan etkiler görülebilir. Baş bönmesi , düzensiz kas hareketleri , bilinç bozukluğu gibi yan etkiler olasıdır. Midesi hassas olanlar için bulantı , kusma , uyuşukluk ve çarpıntı görülebilir.
Hamileler ve emziren annelerin doktor tavsiyesi üzerine kullanması gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. hayati akbaç dedi ki:

    Sabah kalkarken uynanmakta zorlanıyorum.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.