Ne İşe Yarar

Proibs Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Proibs Ne İşe Yarar Kullanıcı Yorumları

Aloe vera Jel ve C vitamini içeren takviye edici gıda olan proibs nedir ve nasıl kullanılır. Proibs ne işe yarar , faydaları nelerdir gibi soru başlıklarını cevaplandırmaya çalışacağız. Bu kısımda proibs kullananalar yorumlarını sitemize bırakabiler. İçeriği hazırlandığı süreçte herhangi bir hayvansal madde kullanılmamıştır.

Malum kış aylarının içerisindeyiz bu mevsim grip gibi hastalıkların yaygınlaştığı malumdur. Bu dönemlerde C vitamini içeren meyve , sebze ve gıda takviyelerini kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz.

Proibs Ne İşe Yarar

İçeriğinde ki maddeler ; Aloe vere, limon aroması ve C vitaminidir. Bu maddelerin birleşmesinden sonra ortaya çıkan proibs bu maddelerin sağladığı faydaları sağlayabilir. Suda eriyebilen özellikte olması sayesinde
oldukça pratik kullımı vardır. Çocuk ve yetişkinlerin kullanımına yöneliktir. Fakat özellikle çocukların kullanımı öncesinde aile hekimine danışmanızda fayda vardır.

Gluten barındırmamaktadır.
Tavsiye edilen kullanım miktarı aşılmamalıdır.
İçeriğinde yer alan maddelere karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.
Limon aroması ile tatlandırılmıştır.

Kullanımı: Yetişkinler için günde bir veya iki kez kullanımı uygun olabilir. Çocuklar için ise tavsiye edilen kullanım miktarı 1 saşedir.
Genellikle kahvaltıdan sonra tercih edebilirsiniz.

Paketi açınız ve bir su bardağına tamamını dökünüz.
Daha iyi bir karışım için bir miktar su ilave edip karıştırınız.
Son aşamada ise bardağın tamamını doldurup karıştırdıktan sonra içiniz.

  • Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takvite edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçmez.

Sitemizde buna benzer içeriklerimiz bulunuyor aşağıda bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

Mucovit C Ne İşe Yarar

Enfla C Ne İşe Yarar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.