Ne İşe Yarar

Proxyfemin Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Kullananlar

Proxyfemin Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Kullananlar

Proxyfemin güçlü antioksidan içeriği ile son dönemlerde merak edilen takviye edici gıdalar arasında yer almaktadır. Hamile kalmayı kolaylaştırdığı belirtilen Proxyfemin yumurta kalitesini artırmaktadır. Bununla birlikte olgunlaşan yumurtanın döllenmesine yardımcı olmaktadır. Proxyfemin ne işe yarar nasıl kullanılır. Proxyfemin ne işe yarar bu takviye edici gıdayı kullananlardan yorumlarını bekliyoruz.

Proxyfemin Ne İşe Yarar

Annelik hayali kuran ve bu hayalinin gerçekleşmesi için çeşitli etmenlerle karşı karşıya kalan hanımlar için çeşitli gıda takviyelerinin kullanılması tavsiye edilmektedir.
Çiftlerde ortaya çıkan bazı problemler gebeliğin oluşmasının önüne geçmektedir. Kadınlar arasında da en çok rastlanılan problemlerden birisi yumurta kalitesidir.
Kalite bakımından sorunlu yumurtalar gebeliğin oluşmasına engeldir. Bununla birlikte Pcos da gebeliği etkileyen önemli faktörlerin başında geliyor.

Proxyfemin Ne İşe Yarar

Proxyfemin bu aşamada bu sorunların en aza indirerek hamilelik için gerekli ortamı oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Kadınlarda yumurta kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır.
Bununla birlikte daha sağlıklı bir döllenme oluşmasına yardımcıdır. Bu aşamada döllenmenin oluşabilmesi için kaliteli ve sağlıklı sperm hücresine ihtiyaç vardır. Sperm kalitesini ve hızını olumlu anlamda etkilen bir gıda takviyeside proxeed plus makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Proxyfemin İçeriği

İnositol, L arjinin, Rhodiola rosea ekstresi, E vitamini, Koenzim q10, maca ekstresi, C vitamini, Turnera Ekstresi, Çinko, Demir, Vitamin A , Vitamin D, B12 Vitamini, Folik asit, selenyum ve Vitamin b6 yer almaktadır.
İçeriğinde yer alan maddelere bakıldığında güçlü bir antioksidan olduğu anlaşılmaktadır.

Proxyfemin Kullanmadan Önce Hususlar

Herhangi bir ilaç kullanıyorsanız hamileyseniz veya emzirme döneminde olanlar kullanmadan önce hekimine başvurmalıdır.
Gıda takviyeleri herhangi bir tedavi yerine geçmez.

Proxyfemin Nasıl Kullanılır

Hekim kontrolü ile kullananlar kendilerine belirtilen şekilde ve dozda kullanmalıdır. Genel olarak kullanım ise günde bir saşedir. Saşe bir miktar su ile tükedilmelidir. Proxyfemin gıda takviyesini kullananlar yorumlarını bize yazabilirler. Görüşleriniz kullanıcılar için önemlidir.

Kaynak : https://www.orthogen.com.tr

Saşe Ne Demek? Saşe toz halinde suda eritilerek tüketilebilen anlamına gelmektedir.

Bu konu ile benzer ve faydalı olabilecek diğer içeriklerimiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.