Ne İşe Yarar

Samberry Kara Mürver Ekstresi Şurup

Samberry Kara Mürver Ekstresi Şurup

Samberry Kara Mürver Ekstresi gıda takviye edici özelliği olan bir üründür. İçeriğinde Kara Mürver, C vitamini ve Çinko minerali etkin maddelerdir. Samberry kara mürver şurup kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Kara mürver : Bağışıklık sağlığı için kullanılan bitkilerden birisidir. Tat olarak gerçekten lezzetlidir. Ülkemizde bol miktarda bulabilirsiniz.
Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olmasının yanında antioksidan bakımından da zengindir.

Samberry Ne İşe Yarar

İçeriğinde yer alan maddelerin sunduğu faydaları sunabilir. Samberry şurup C vitamini bakımından oldukça zengindir. C vitamini günlük yaşam içerisinde vücudun genel fonksiyonunu korunmaya yardımcıdır. Günlük olarak hangi vitamine ne kadar ihtiyacımız var merak ediyorsanız sizler için hazırladığımız Günlük Vitamin İhtiyacı makalemizi okuyabilirsiniz.

Samberry Kara Mürver Ekstresi

Her Efervesan Tablet’te;

Kara Mürver Ekstresi 175 mg
Vitamin C 60 mg
Çinko 7,5 mg bulunmaktadır. Çinko tırnak, kemik ve saçlar için besleyici özelliklere sahiptir. Tınak ve saç bakımına özen gösterenler için çinko almayı ihmal etmemelidir.

İçeriğinde Şeker içermemektedir. Gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenler içermez. Renklendirici, yapay aroma ve koruyucu kullanılmamıştır.

Samberry Kara Mürver Kullanımı

Samberry Kara Mürver Ekstresi günde 1 efervesan tablet 250 ml suda (bir su bardağı su) eritilerek tüketilmesi tavsiye edilir. Efervesan tablet özelliği bakımından suda eritilerek içikmektedir. Böylece içim bakımından kolayca içilmektedir. Tamamen doğal olan bu ürünün her hangi bir yan etkisi bulunmuyor.

Kara mürver ile ilgili bilinen bir alerjiniz varsa kullanmadan önce hekiminize danışınız. Bu ürün sigorta tarafından karşılanmamaktadır.

Samberry Vitamin Fiyatı

İnternet üzerinden çeşitli alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca resmi internet sitesinden de temin edebilirsiniz. Doğrudan almak için bazı eczanecelerden temin edebilisiniz. Kullanımı hakkında eczanecinizden daha detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

67.50 lira olarak satışa sunulmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.