Ne İşe Yarar

Scarex Jel Ne İşe Yarar Scarex Jel Kullananlar

Scarex Jel Ne İşe Yarar Scarex Jel Kullananlar

Cildimiz üzerinden kendiliğinden ortaya çıkan sivilce veye çeşitli lekeler ile sonradan yapılan bir müdahale kesi,yağ bezesi veya yanık sonrasında maalesef iz bırakmaktadır. Sonradan oluşan bu izler gerçekten can sıkıcı olabiliyor. Kalıcı izler görünümüne önem verenler için üzüntü verici bir durumdur. Özellikle bu izlerin vücudun görünen yerlerde olması ayrı bir durumdur El, yüz , kol gibi görünen yerlerde oluşan izler için çözüm yolları aranıyor. Bu konuda Scarex Jel yara ve benzeri izlerin ortadan kaldırılmasınScarex Jel Ne İşe Yarar?da size yardımcı olabilir. Scarex Jel ne işe yarar kullananlar ne diyor hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer kullanacağınız bölgede açık yara bulunuyorsa kullanım öncesinde hekim veya eczanecinizden bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Talu ilaç firması tarafından üretilmektedir. http://www.taluilac.com/

Scarex Jel Ne İşe Yarar?

Yara izin bakım kremi olarak adlandırabiliriz. İçeriğinde ki etkin maddekler ile cilt yüzeyini yenileyerek kalıcı yara izlerinin giderilmesinde önemli bir rol oynar. Hangi durumlarda kullanılır ; Scarex Jel ne işe yarar

 • Sivilce dönem dönem ortaya çıkan ve bazen kalıcı izler bırakan bir cilt problemidir. Sivilceler geçtikten sonra
  çeşitli izler kalıcı olabiliyor. Özellikle kızarıklık hayli yaşanan bir durumdur. Bu durumlarda Scarex Jel kullanılabilir.
 • Son dönemlerde estetik operasyonlar çok sık yapılıyor. Estetik operasyonlarda hekimlerin önceliklerinden birisi
  kalıcı iz kalmaması veya dikiş izi olmaması. Estetik veya küçük kesi ameliyatlarından sonra hekimler tarafından
  reçete edilmesi durumunda Scarex Jel kullanılmaktadır.
 • Dövme sildirmekte veya yaptırmak kadar zor olabiliyor. Çeşitli nedenlerden dolayı dövme sildirmek zorunda kalınabiliyor.
  Dövme silinme işleminden sonra cilt üzerinde izler ortaya çıkıyor. Bu izler kalıcı olmasada belirli bir süre belirgin bir
  şekilde görülüyor. Böyle bir durumda iyilişme sürecini daha hızlı hale getirmek için eczacınıza Scarex Jel kullanımı hakkında bilgi alabilir ve kullanabilirsiniz.
 • Yağ bezesi istenmeyen yerlerde ortaya çıkan ve bazen küçü kesiler ile alınması gereken bir rahatsılıktır. Yağ bezesi
  işlemi gibi küçük kesiler ile çözülen operesyonlardan sonra izlerin hızlı bir şekilde ortadan kalkması için Scarex Jel krem kullanılmaktadır.
 • Her işlem kesi ile yapılmamaktadır. Lazer ile yapılan işlemlerde cilt ve deri üzerinde izler bırakmaktadır.
 • Evinizde bir dost besliyor olabilirsiniz. Özellikle kedi besleyenler için evde bulunması gereken bir kremdir. Kedilerin tırnak izlerinden sonra kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir : Yetişinler ve çocuklarda kullanılan bir krem Trosyd hakkında bir içeriğimiz bulunuyor dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz. https://www.neiseyariyor.com/trosyd/

Scarex Jel Kullananlar Ekşi Sözlük

Scarex Jel kullanıcı yorumlarında en doğru yorum için ekşisözlük sitesinde kullananlar yorumlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu jel hakkında bir deneyimizin varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Scarex Jel yorumları eksi sözlük sitesinde yer alan Scarex Jel sayfasında alınmıştır. Paragrafın altında kaynaktan ilgili sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

 1. Kaşım yarilinca kullanmıştım. bende iz bırakmadı, faydasını gördüm. max da 1 ay kullandım. geçen elime geçti baya da kalmış. skt yaklaştığı için ben de sivilce izi olan yere sürüyorum günde 2 defa ama şuanlik çok da bişey göremedim. sanki anca kızarıklığı azalttı gibi. (qobel tarafında)

2.Ben burun ameliyatım sonrası, dikiş izi olan bölgede kullanmaya başladım. ama ne kadar ve nasıl sürmem gerektiğine emin değilim. üzerinde ince bir tabaka halinde sürün diyor ama, benim dikiş yaralarımdaki kabuklar yeni çıktığı için, ince bir kanal şeklinde izler var. tamamen dolması gerek diye bol sürüyorum ve krem pahalı gerçekten. bir tüpü daha uzun sürede kullanabilsem çok daha iyi olur cebim için, ama işe de yaraması lazım. ne yapmak gerekir, mesaj kutumu yeşillendirirseniz sevinirim.

3.Silikon içeren, pahalı ve bunun yanısıra gerçekten faydalı olduğu iddia edilen yara izi yok edici krem. ( watashi wa kami da tarafından)

4.Esteketik operasyonlar ve doğum sonrası oluşan yara izleri, piercing ve dövme çıkarma sonrasında izlerini gidermek için verilen bir ilaç. jel. (wywh tarafından)
Kaynak : https://eksisozluk.com/scarex-gel–2708766

scarex jel

Scarex Jel Fiyatı 2022

MEDITECH Scarex 15 g.’lık ambalajlarda kullanıma sunulmaktadır. Çeşitli internet sitelerinde temin edebilirsiniz. Bu internet Scarex Jel Fiyatı ortalama 140 ile 150 TL arasında değişmektedir.Scarex Jel Eczene fiyatı değişkenlik gösterebilir.

Scarex Jel

Scarex Jel Mi Contractubex Mi

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen soruların başında geliyor. Bu konuda ikisinide kullanan değerli ziyaretçilerimizden yorumlarını bekliyoruz. İkiside hemen
hemen aynı amaca hizmet etmektedir. Scarex jel contractubex krem de son derece etkili yara bakım ürünleridir. Yara izlerinin giderilmesi için eczaneden
alacak olursanız danışabilirsiniz.

Scarex Jel Kaç Ay Kullanılır

Scarex Jel resmi internet sitesinde yer alan bilgiye göre 4 ile 6 ay kullanılması tavsiye edilmektedir. Cilt yenilenmesi ve izlerin yok olması için belirli bir süreye ihtiyaç duyuluyor.

Scarex Jel Neye İyi Gelir

Hipertrofik İzler, Keloidler, Yanık, Yara, Akne, Sezaryen ve Estetik operasyonlar sonrası oluşan izlerin giderilmesine yardımcıdır.

Scarex Jel Nasıl Kullanılır

Hekim önerisi üzerine kullananlar belirtilen doz ve şekilde kullanmaları gerekiyor. Günde iki kez yara izinin üzerine ince bir tabaka halinde 6 ay süreyle uygulanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.