Ne İşe Yarar

Syorell Sivilce ve Syorell Akne kremi Kullananlar

Syorell Sivilce ve Syorell Akne kremi Kullananlar

Syorell 50 ml’lik tüplerde satılmaktadır. İçerisinde çoklu bitki özleri yer almaktadır. İçerisinde sentetik her hangi bir madde barındırmamaktadır.
Syorell akne kremi kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Kuru cilt için daha önce bir içeriğimizde 5 öneri hakkında bilgi verdir. Kuru cilt sahibiyseniz ilgili içeriğimizi okumanızı tavsiye ediyoruz. https://www.neiseyariyor.com/kuru-cilt-icin-5-oneri/

Syorell İçeriği

Üzüm Çekirdeği Özü, Kantaron Özü, Jojoba Özü, Aynısefa Özü, Karanfil Özü, Nane Özü, Okaliptüs Özü, Çay Ağacı Özü, Papatya Özü, Defne Özü, Portakal Kabuğu Özü, Lavanta Özü, Akasya Özü, Ihlamur Özü, Salatalık Özü, Aloe Vera Özü, Yeşil Çay Özü, Kekik Özü
SLAs, SLSs, Paraben ve Sentetik kokular içermez.

Kremi çeşitli alışveriş sitelerinden temin edebilirsiniz. İnternet üzerinde satış fiyatı değişkenlikler göstermektedir. Genel olarak 60 liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Syorell Akne Kremi Ne İşe Yarar

syorell  akne kremi
Syorell Sivilce ve Syorell Akne kremi Kullananlar 1

Farklı cilt gruplarına göre formule edilmiş kremleri bulunuyor.
Yağlı , karma , sivilceli ciltlere karşı kullanılabilir.
Siyah noktalı ciltlerde kullanıma uygundur.
İçerisinde SLS ve Paraben bulundurmaz.
Sivilcenin oluşumunda bazı etkiler bulunuyor, bu etkiler ile mücadeleye destek olabilir.
Cilt için çeşitli faydaları bulunuyor , nemlendirilmesine yardımcıdır.

Syorell Nasıl Kullanılır

Cilt problemleri için dermatoloji hekimine danışabilirsiniz. Syorell kremi kullanım öncesi kullanım talimatın okuyunuz. Hekim tavsiyesi üzerine kullananlar belirtilen şekilde kullanmaya özen göstermeli.
Günde tercihen iki kere sabah ve akşam kullanabilirsiniz. Temiz ve kuru cilte masaj yaparak yediriniz. Akne yoğunluğu fazla ise baskı yapmadan uygulayınız. Eczeneden alabileeğiniz Syorell kremi eczanecinize danışabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.