Ne İşe Yarar

Usyex Sprey Ne İşe Yarar Kullanımı

Usyex Sprey Ne İşe Yarar  Kullanımı

Usyex Sprey Ne İşe Yarar hangi durumlarda kullanılır. Usyex sprey içeriğinde ki etkin maddeler 30 ml sprey solüsyonu, 0,075 g flurbiprofen ve 0,036 g klorheksidin glukonat’tır.
Usyex sprey kullanmakta zorluk çekenler için gargara formuda üretilmiştir. Usyex gargara formuda aynı etkin maddelere sahip ve aynı etkiyi göstermktedir. Usyex sprey kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

Usyex Sprey Ne İşe Yarar

Usyex Sprey antiseptik özellikleri taşımaktadır. Ağız içerisinde ve boğaz bölgesinde ki iltihaplar için kullanılabilinir. Yine bu bölgelerde ağrı kesici özelliği sayesinde hafifletmektedir. Diş ve diş eti problemlerinde
doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz. Diş üzerine gerçekleştirilen operasyonlardan sonra diş etinin daha hızlı bir iyileşme süreci için kullanılabilir. Örnek olarak diş çekimi operasyonu sonrasında hızlı iyileşme için kullanılabilir. Fakat diş hekiminize danışmadan kullanmayınız.

Ağız temizliğine önem verenlerde kullanabilir. Antiseptik özelliği sayesinde ağız içi miktopları yok edebilir veya gelişmesini engelleyebilir. Ağız için temizliği için gargarayı tercih edebilirsiniz.

Bu sprey ile aynı özellikleri taşıyan bir diğer içeriğimiz için aşağıdaki linke gidebilirsiniz.
https://www.neiseyariyor.com/andorex-sprey-ne-ise-yarar/

Usyex Sprey Ne İşe Yarar
Usyex Sprey Ne İşe Yarar

Nasıl Kullanılır

Öncelikle hekiminizin size reçete ettiği şekilde kullanmaya özen gösteriniz. Bu konuda bilginiz yoksa eczanecinizden öğreniniz.
Spreyi kullanmadan önce bir kaç püskürtme işlemini yapınız. Ağız içerisinde farklı noktalara püskürtükten sonra yaklaşık 25 saniye kadar bekleyiniz ve yutmadan tükürünüz.
Ağızda istenmeyen bir tat oluşturabilir fakat buna rağmen su ile çalkalamayın veya sıvı bir şey tüketmeyin. Böyle bir işlem faydalı değildir.

Usyex Sprey Yan Etkileri

En sık görülen yan etkisi belirli bir süre ağızda tat alma değişikliğidir. Bunun yanında ağız içerisinde geçiçi olarak lekeler görülebilir.
Karın ağrısı, nefes almada zorluk, yüzde , dudakta ve dilde şişlil nadir görülen veya görülmeyen yan etkilerdir. Bu durumda vakit kaybetmeden hekiminize başvurunuz.

Hamile ve emziren anneler kullanmamalıdır.

Uyarı: Ağız ve boğaz içindir. Göz ile temasından uzak tutunuz.
Usyex Sprey buruna sıkılmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.