Ne İşe Yarar

Zerovita Çayı Ne İşe Yarar , Kullanıcı Yorumları

Zerovita Çayı Ne İşe Yarar , Kullanıcı Yorumları

Kilo problemi yaşayanların aradığı zayıflamaya yardımcı çayların faydalı olduğu iddia edilmektedir. Bu çaylardan biriside zerovita bitkisel çaydır. Bu makalemizin amacı bilgilendirmek üzeredir, kesinlikle kullanım tavsiyesi içermez. Tavsiyemiz kiloya kaynağın ne olduğunun belirlenmesi ve bu yönde tedavi edilmesidir.
Fakat bazı bitkisel çayların kilo verdirdiğine inanılır. Zerovita çayı ne işe yarar ve nasıl kullanılmalıdır.

Zerovita Çayı Nasıl Kullanılır

Çayın hazırlanması için ihtiyacınız olan bir bardak su ve bir tatlı kaşığı zerovita bitkisel çaydır.
Bir kaç adımda sizde bu çayı kolayca hazırlayabilirsiniz.

1 Adım: Suyu ocağa koyun ve kaynamaya başladığında ocaktan alınız.
2 Adım: İçirisine bir tatlı kaşığı zerovita bitkisel karışım çayını ekleyiniz.
3 Adım: Yaklaşık 5 dakika demlenmesini bekleyiniz.
4 Adım: Bir müddet bekleyiniz ve ılık bir şekilde tüketiniz.

Kullanım önerileri arasında sabahları aç karnına içilmesidir. Düzenli kullanımların sonucunda bir ayda 5 kilo verildiği iddia edilmektedir.
Bu ve benzeri ürünlerin doğrudan kilo verdirdiğine dair kesin bir bilgi bulunmuyor. Bu yüzden tavsiyemiz kesinlikle diyetisyen eşliğinde sağlıklı bir şekilde kilo verilmesi yönündedir.
Tedavi edici özelliği bulunmamaktadır.

Zerovita Çayı İçeriği

zerovita çayı

Zayıflamaya yardımcı olduğu belirtilen bu çayın içeriğinde neler var merak ediyorsanız bu başlık altında inceleyebilirsiniz. İçeriğinde yer alan maddelerin sunduğu faydalardan yararlanabilirsiniz. Fakat zerovita çayı içeriği bitkisel karışımlarıdan oluyor olsada,
bu maddelere karşı alerjisi olanların kesinlikle tüketmemesi gerekiyor. Ayrıca emziren anneler ile kronik hastalık sahibi olanların kullanmaması gerekiyor.

  • Maydanoz Kurusu
  • Mate, Loğusa Şerbeti
  • Rezene, Sinameki Otu
  • Ginseng, Hibiskus
  • Biberiye, Safran Otu
  • Mısır Püskülü, Mirver
  • Keten Tohumu
  • Ardinç Meyvesi
  • Kiraz Sapı, Avakado
  • Anason, Funda Yaprağı

Zerovita Çayı Yan Etkileri

Bir önceki başlıkta emziren annelerin kullanmaması gerektiğini belirtmiştik. Peki bu çayın yan etkileri var mı ? Var ise nelerdir. İçeriğinde
çok kuvvetli bitkilerin yer aldığını belirtmeliyiz. Gereğinden fazla kullanılması durumunda bazı yan etkiler görülebilir. Bunun yanı sıra bu yan etkileri görüyorsanız
içeriğinde ki maddelere karşı bir reaksiyon gösteriyor olabilirsiniz. Bu nedenle iyi hissetmiyorsanız kesinlikle ürünü kullanmayı bırakmalısınız.
Nadir ve sık görülen yan etkiler arasında ;
Kalp çarpıntısı
Halsizlik
İshal
Baş dönmesi görülmektedir. Bu yan etkiler ciddi sayılabilecek türdendir. Bu nedenle kullanmadan önce hekime danışmanın faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Kaynak : https://zerovita.com/

Zerovita Çayı Nereden Alınır

İnternet üzerinden bazı sitelerden Zerovita Çayı satılmaktadır. Fakat sitemiz bunlara güvenilirliği konusunda şüphelidir. Bu nedenle internet üzerinden yapılan alışverişlerinizde ,
dikkatli olmalısınız. Bilinen veya güvendiğiniz internet sitelerini tercih etmelisiniz. Bunun haricinde Zerovita Çayı nerede satılır sorusuna verebileceğimiz cevap; eczaneler veya aktarlar olacaktır.
Buralardan aldığınızda nasıl kullanılması gerektiğiniz sorabilirsiniz.

Zerovita Çayı kullananlar ve zayıflayanlar var mı ? Özellikle sizlerden yorumları bekliyoruz.

Zayıflamak isteyenlerin sitemizde en çok incelediği bir diğer bitkisel çay ise Stayfit Tea ‘dır. Dilerseniz Stayfit Tea Ne İşe Yarar içeriğimizi okuyabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.