Ne İşe Yarar

Zümrüdüanka Suhandan Kimdir Pelin Abay Kaç Yaşında

Zümrüdüanka Suhandan Kimdir Pelin Abay Kaç Yaşında

Zümrüdüanka Suhandan kimdir , özellikle dizinin yayınlandığı gün herkesin merak ettiği başarı oyuncunun gerçek adı, yaşı ve daha önce oynadığı diziler hangileridir.
Cumartesi günleri ekrana gelen Zümrüdüanka dizisi sıkı bir izleyici kitlesi oluşturdu diyebiliriz. Reying sonuçlarından da anlaşılacağı üzere dizinin uzun soluklu olması bekleniyor.
Dizinin başından beri yüzü gülmeyen bir karaktere hayat veren zümrüdüanka suhandan kimdir ?

Zümrüdüanka Suhandan Kimdir ?

Öncelikle dizide canlandırdığı karakter hakkında bilgiler verecek olursak. Suhandan Demirkanlar’dan Abbas’ın kızıdır. 18 yaşında olan Suhandan varlık içinde yaşamaktadır. Demirkan konağında göremediği
sevgiyi başka yerlerde aramaya başlamıştı. Tolgahan ile aşk yaşayan fakat sevgilisi Abbas tarafından öldürülünce farklı bir hayat onu bekliyordu. Zümrüdünda Suhandan kocası ise diziye sonradan dahil olan karakter Hamit olacaktı.
Hamit karekterini canlandıran başarılı oyuncu Doğukan Güngör kimdir içeriğimize aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz.

Doğukan Güngör Kim Zümrüdüanka Hamit Kaç Yaşında

Zümrüdüanka Suhandan Gerçek Adı

Zümrüdüanka Suhandan Kimdir Pelin Abay Kaç Yaşında 1

Zümrüdüanka Suhandan kimdir dizideki karekteri hakkında kısaca bilgi verdikten sonra bu karektere hayat veren Pelin Abay Kimdir ?
1993 yılında olan oyuncu 27 yaşındadır. Bekar olan Pelin Abay’ın boyu 1,63 cm’dir.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Martı oyunundaki başarılı performansı ona birde ödül kazandırmıştır. İlk olarak Vatanım Sensin dizisinde rol alan Pelin Abay, daha sonda ilk başrolü Gülizar dizisinde Gülizar karakteri ile oynamıştır.

Zümrüdüanka Suhandana Ne Oldu

Zümrüdüanka Suhandana ne oldu. Özgüçler tarafından Hamit ile evlendirilen Suhandan Özgüçlerin konağına yerleşti. Zümürüdüanka Suhandan’ın kocası Hamit ile önümüzde ki bölümlerde bir aşk hikayesi başlayacağı sinyalleri verilmiş oldu. En azından Hamit’in Suhandana ilgi duyacağı kesin görünüyor.

Dizideki karakterler kimdir diğer makalelerimiz.
Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir ?
Zümrüdüanka Zümrüt Kimdir ?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.