Ne İşe Yarar

Acnecinamide Ne İşe Yarar Sivilceler İçin

Acnecinamide Ne İşe Yarar Sivilceler İçin

Sivilce mendilini daha önce hiç duydunuz mu ? Evet Acnecinamide Sivilce mendili ile akne ve sivilcelerinizden kurtulabileceğiniz iddaa ediliyor. Kesin sonuç veriyor mu bilemediğimiz için iddaa ediyor diyebiliyoruz.
Acnecinamide Sivilce mendilini kullananlardan bu konuda yorumlarını bekliyoruz. Peki Acnecinamide ne işe yarar , içeriğinde neler var, satış fiyatı nedir.

Acnecinamide Ne İşe Yarar

Akneli ciltler için geliştirilmiştir. Yüzde yer alan sivilcelerin iyileşmesine yardımcı olabilir. Bunun yanında yeni sivilce oluşumuna engellemeye yada azalmasına destek olabilir. İçeriğinde Alfa hidroksi asit, glikolik asit ve laktik asit bulunuyor.

Yağlı ve sivilceli ciltler için temizleme mendilidir. Akne ve sivilce oluşumuna engel olabilir özelliktedir. Ciltler aşırı yağlanmaya uygun olabilir bu tür ciltler için yağ giderici olabilir.
Yağlı ve karma ciltlerde sık sık gözlemlenen yağlanma sorunu bazı sorunlarında ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu problem yağ kanallarının dolmasına neden olur ve iltihaplanmasıyla birlikte sivilc ve akne oluşmasına yol açmaktadır. Acnecinamide Sivilce mendili içeriğinde ki maddeler yağ kanallarının temizlenmesinde ve sivilce ile akne oluşumuna karşı önleyicidir.

Yüzünüzde sivilcelerin oluşum sebepleri farklı nedenlerden ortaya çıkabilir. Hormonal düzen, ergenlik dönemi, stres veya diğer durumlarda etkilidir. En doğru sonuç için dermatoloji hekimine muayne olmanız gerektiğini unutmayınız.

Acnecinamide Sivilce Mendili Kullanımı

Kullanmadan önce yüzünüzü uygun bir temizleme ürünü ile temizleyiniz. Mendili cildinize hafif hareketler ile masaj yaparak uygulayınız fazla baskı uygulamak zarar verebilir bu nedenle hafif baskı uygulayınız. Günlük olarak bir kere kullanımızın yeterli olacaktır.
Cildiniz hassas ise günlük yerine bir kaç günde bir mendil kullanabilirsiniz. Günün her anında kullanabilirsiniz fakat yatmadan önce kullanımı tavsiye edilmektedir. Gündüz kullanım yapacaklar için uygun bir güneş kremide gerekecektir.
Paket içerisinde 15 adet mendil bulunuyor. Mendiller açıldıktan sonra kullanılmalı ve aynı mendil tekrar kullanılmamalıdır.

Cildinize uygulandıktan sonra yaklaşık 1 saat başka bir işlem yapmayınız.

Ciltler için okuyabileceğiniz diğer makalelerimiz :
Oksizinc Krem
Expigment Leke Kremi
Sudocrem Krem

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.