Ne İşe Yarar

Akzer Anne Çayı Ne İşe Yarar Süt Arttırır Mı ?

Akzer Anne Çayı Ne İşe Yarar Süt Arttırır Mı ?

Anne sütü bebekler için çok değerlidir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan bilgiler ile anneler bu konuda çok bilgilendiler. Bir damla anne sütünün bile çok önemli olduğunun farkında olan anneler
bir taraftan da süt artırmak için araştırmalar yapıyorlar. Bu konuda bir çok bilgi ve ürün bulunuyor. Fakat içeriğinde ki maddelerin incelenmesi halinde birbiriyle aynı veya benzer etkilere sahip olduğunu görebilirsiniz.
Akzer Anne Çayı ‘da süt artırdığı iddia edilen bir bitkisel çaydır. Akzer Anne Çayı Kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Anneler ise süt artırmak için izlediği diğer yolları da yorum olarak bizimle paylaşabilirler.

Akzer Anne Çayı Ne İşe Yarar

Akzer Anne Çayı

Emziren annelerin geliştirilen bir bitki çayı olan Akzer Çayında 60 adet poşet çay bulunmaktadır. İçeriğinde ki etkin maddeler aşağıda sizlere verilmiştir.
Bu içerikteki maddelerin anne sütü artırıcı özelliği olduğu belirtilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken husus anne sütünden bebeğe doğrudan etkisi olduğunu unutmayınız. İçeriğinde ki bitkilerin
fayda ve zararları hakkında bilgi sahibi olunuz. Emin olamadığınız durumlarda ise eczanecinize danışınız.

İçeriğinde ki bitkiler ;

Isırgan Yaprakları Çemen otu Ihlamur Kuşburnu Rezene Anason Kimyon

Akzer Anne Çayı satış fiyatı ise 28 liradan başlayan fiyatlarla sunulmaktadır.

Nasıl Kullanılır

Günde en az bir kere kullanabilirsiniz. Bir bardak sıcak su içerisine bir poşet çayı ekleyiniz. Yaklaşık 3 ile 5 dakikalık bir demlenme süresinden sonra içebilirsiniz. Damak tadına veya isteye bağlı olarak tatlandırıcı veya şeker ilave edebilirsiniz.

Hamilelikte vitamin kullanımı oldukça önemlidir. Bebeğin gelişimi ve ilerleyen dönemlerde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Hamilelikte Vitamin Kullanımı makalemizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.