Ne İşe Yarar

Lamisil Krem ​​Ne İşe Yarar Lamisil Krem Kullananlar

Lamisil Krem ​​Ne İşe Yarar Lamisil Krem Kullananlar

Lamisil krem ​​cilt üzerindeki mantar hastalıklarına tedavi etmek amacıyla kullanılan bir kremdir. Lamisil krem ​​deri üzerinde ki mantarların üremesini önleyerek veya oluşan mantarları öldürerek bu problemi ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Lamisil krem ne işe yarar , Lamisil krem kullananlar, Lamisil krem nasıl kullanılır, Lamisil krem nereden alınır gibi sorular en çok merak edilenler arasındadır.

Lamisil Krem ​​Ne İşe Yarar

Lamisil krem genel olarak mantarların yok edilmesinde kullanılan bir kremdir. Bunun yanı sıra diğer bazı cilt problemlerinde hekimler tarafından reçete edilir. Lamisil krem kullanmadan önce özellikle hassas bir cildiniz var ise lütfen Hekim onayı alınız.

*El ve ayak mantarlarının tedavisinde kullanılır.

*Mantarların neden olduğu kaşıntı yanma pullanma gibi dil problemlerinde kullanılır.

*Özellikle ayak parmakları arasında oluşan mantarlarda kullanılmaktadır.

lamisil krem ne işe yarar

Ayak mantarı için bakım önerileri,

Ayakların günlük olarak bakımının yapılması gerekiyor 

Ortak kullanım alanlarında çıplak ayak ile dolaşılmaması önemli bir önlemdir.

Ortak ayakkabı veya terlik kullanılmamalıdır.

Çorapların günlük olarak değiştirilmesi mantar oluşmasında önleyici olabilir. Özellikle yaz aylarında Ayağı sıkan ayakkabılar tercih edilmemelidir.

Ayaklar yıkandıktan sonra iyice kurutulmalı ve Islak bırakılmamalıdır.

Ayak bakımına ve sağlığına dikkat eden ziyaretçilerimiz için makale önerilerimiz;

Lamisil Krem Nereden Alınır?

Lamisil krem temin etmek isteyenler eczanelerden alabilirler.   Lamisil krem eczanelerden reçetesiz olarak satın alınabilir.  Ayrıca bu krem SGK tarafından karşılanmaktadır.

Lamisil Krem Nasıl Kullanılır

Krem ​​sürülecek bölge su ile yıkanmalıdır sonra iyice kurutulması gerekir. Uygulanan bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak sürülür. 

Doktorunuzun size önerdiği şekilde günde 1 defa veya 2 defa kullanılabilir. Doktorunuzun size önerdiği süre boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Lamisil krem ne işe yarar hakkında daha detaylı bilgiler için kullanıcı görüşlerine ihtiyaç duyuluyor kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.