Ne İşe Yarar

Rutgers 22 E Neye Yarar

Rutgers 22 E Neye Yarar

Tarım ile ilgilenenlerin yakınen bileceği rutgers 22 e neye yarar kullanım alanları nelerdir. Toprak ile uğraşmak gerçekten zevkli bir iştir. Küçücük bir tohumu toprağa ektikten sonra zaman içerisinde olgunlaşması ve büyümesi büyük mutluluk kaynağıdır. Tarım işini bazıları geçinmek için yaparken bazıları zevk ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için yapmakta.
Fakat ne türlü olursa olsun meyve veya sebze yetiştirmek zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Bazı dönemlerde tarımsal ilaçların kullanılması gereklidir. Bunlardan birisi de rutgers 22 e ‘dir. Peki rutgers 22 e neye yarar kısaca bakalım.

Rutgers 22 E Neye Yarar

Organik fosforlu bir bileşimdir. Özellikle kavun, karpuz , bağ meyvelerine karşı zarar veren çeşitli haşerelere karşı tavsiye edilen bir ilaçtır. Aynı zamanda toplanıp depolanan bitkilerde de kullanılmaktadır. Rutgers 22 e bitki üzerinde ki haşerelere mide, temas ve buharlaşma yoluyla ekti ediyor.
Bu ilaçın bitkilerde güvenli olarak kullanılmaktadır. İlaçlamadan sonra bitki üzerinde herhangi bir etki bırakmaması ve çok düşük zehirliliği bulunması en dikkat çekici özelliklerindendir. Bu nedenle bu tarım ilacı bağ ve diğer yenilebilir bitkilerde güvenli bir şekilde kullanılır.

Rutgers 22 E Nasıl Kulanılır

Rutgers 22 e

Emülsiyon konsantre bir ilaç olan RUTGERS 22E suyla kolayca karıştığından, her türlü ilaçlama alet ve ekipmanı ile uygulanabilir. En iyi sonuca ulaşmak için tavsiye dozunda kullanılması şarttır.
İlçlama yapılacak depoyu yarısına kadar su ile doldurunuz. Önerilen miktarda rutgers 22 e ilacını ayrı bir kapta az bir miktar su ile karıştırınız. İyice karşıtıktan emin olduktan sonra ilaçlanacak depoya ekleyiniz iyice karıştığından emin olduktan sonra bir miktar daha su ekleyiniz.

Kullanılmadan önce karışımların küçük bir alanda deneme yapılması tavsiye edilmektedir. Rutgers 22 e kullanan değerli çiftçilerimiz veya hobi için yapan değerli ziyaretçilerimizden yorumlarını bekliyoruz. Nasıl kullandığınız hakkıda bilgileri de bizimle paylaşabilirsiniz.

Siz de bacoderm krem kullananlar arasındaysanız
tecrübelerinizi ve kullanım sonucu aldığınız neticeleri yorumlar kısmına yazarak tüm diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.
Tarım ile ilgili diğer yazılarımız :
Tarım Perliti Ne İşe Yarar
15 15 15 Gübre Ne İşe Yarar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.