Ne İşe Yarar

XLS Nutrition Shake Ne İşe Yarar

XLS Nutrition Shake Ne İşe Yarar

Son dönemlerde televizyon reklamlarında sıkça karşılaştığımız bir ürün XLS Nutrition Shake ne işe yarar , kullanım amacı nedir ve gerçekten işe yarıyor mu ?
Kilo kontrolü amacıyla üretilen ve piyasa sürülen bir çok ürün bulunuyor. XLS Nutrition Shake bunlardan birisi ve reklamlarda gösterilmesiyle dikkatleri çekmiştir.

XLS Nutrition Shake Nedir

XLS Nutrition kilo kontrolü amacıyla kullanılmaktadır. Enerjisi azaltılmış olan karışım içeriğinde proteinler , gereken tüm vitaminler , minerallerin olduğu üretici firma tarafından belirtiliyor.
Gluten ve hayvansal gıdalardan elde edilen proteinler kullanılmadan geliştirilmiş olduğu belirtiliyor.

B vitamini çeşitlerinden tümünü içermektedir. Sitemizde önemli B vitamini olan B2’nin önemini belirten bir makalemiz bulunuyor. B2 Vitamini Nedir ve Ne İşe Yarar içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Yetişkinlerin kullanması için üretilmiştir. Her hangi bir hastalık tedavisinde kullanılmamaktadır. Bu bağlamda ilaç değildir.
Bir kutu XLS Nutrition 13 öğüne eşittir. Satış fiyatı 83 liradan başlamaktadır.

İçeriğinde yer alanlar ;
Linoleik Asit, Manganez, Bakır, Çinko, İyot
A, D, E, K, C, B1, B2, E, B6, B12 Vitaminleri
Selenyum, Sodyum, Potasyum, Fosfor, Kalsiyum
Biotin, Folik Asit, Pantotenik Asit, Niasin ‘dir.

XLS Nutrition Shake Nasıl Kullanılır

Bir öğün yerine geçen karışımın kullanımı şu şekildedir.
200 ml yaklaşık bir su bardağı az yağlı süte tam dolu 4 ölçü kaşığı XLS Nutrition veya 4 yemek kaşığı eklenir ve karıştırılır. Daha sonra ise
bir çay kaşığı ayçiçeği yağı, aspir yağı ya da üzüm çekirdeği yağı bitkisel yağlarda birisi eklenirek iyice çalkalanır veya karıştırılır.

Önerilen günlük miktar 1 veya 2 porsiyondur. Her porsiyon bir öğüne eşdeğerdir. Sabah ve akşam karışım tüketilerek öğen normal öğün tercih edilebilir.

XLS Nutrition Shake Hakkında Görüşümüz

Öncelikle XLS Nutrition Shake kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilirler. Bu ürün hakkında işe yarıyor veya yaramıyor gibi bir söz söylemek doğru olmaz. Çünkü kullanım tecrübemiz bulunmuyor.
Fakat kilo vermek isteyenlerin kullandıkları aşikar. Bu tarz ürünler ile kilo verilebilir misiniz ? Bir süre vermeniz mümkün fakat bu ne kadar sağlıklı olacaktır şüphelidir.


Uzun süre kilo vermeye çalışıyorsanı ve kilo veremiyorsanız. İlk olarak aile hekiminize bu konudan bahsedin ve tahil yaptırın. Kilo verilmemesinin bir çok sebebi olabilir. Bu yöntemler ile kilo vermek ise sağlık açısından sakıncalı sonuçlara neden olabilir. Kilo verirken kas kaybınız olabilir.
Yine de kullanmak isteyenlerin doktora danışarak kullanmasında fayda vardır. XLS Nutrition Shake ne işe yarar konusu hakkında sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Sizde yorumlarınızı bizimle paylaşınız.
Yine bu ürün ile aynı özellikleri taşıyan Herbalife İşe Yarıyor Mu? makalemizi de okuyabilirsiniz.

XLS Nutrition Shake İlgili Sorular

Xls nutrition shake eczanelerde ne kadar?
Xls nutrition shake nasıl kullanılır
Xls nutrition shake kullanıcı yorumları
Xls nutrition shake ne işe yarar

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hatice dedi ki:

    Bugün başladım gerçekten açlık hissetmiyorsunuz,bakalım devamı nasıl olacak merakla bekliyorum ben de;)şimdiye kadar kullanmadığım zayıflama destekli ürün kalmadı, birde bunu deneyelim bakalım

    1. Olcay Cebeci dedi ki:

      Nasıl işe yardımı Hatice hanım

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.