Ne İşe Yarar

Bacoderm Ne İşe Yarar Antibiyotik Krem

Bacoderm Ne İşe Yarar Antibiyotik Krem

Bacoderm beyaz renkli bir kremdir. İçeriğinde ki aktif madde mupirosin içermektedir. Peki bacoderm ne işe yarar ve hangi amaçla kullanılır. Yan etkileri var mı ? Hangi durumlarda dikkatli kullanılmalıdır. Bacoderm krem kullananlar yorumlarını sitemize bırakabilir.

Bacoderm ne İşe Yarar

Bacoderm krem formundadır. Sadece cilt yüzeyine uygulanmaktadır. Antibiyotik ve bakteriyel cilt enfeksiyonlarının tedavisi için hekimler tarafından reçete edilmektedir. Hekim reçetesi olmadan kullanmayınız.
Kullananlardan gelen yorumlara bakıldığında , dikişli bölgeye kullanıldığı durumlar olduğu görülmektedir. Bıçak , cam veya keskin başka aletler ile oluşan kesilerde kullanıldığı belirtilmektedir. Açık yaralara kullanmayınız.,

Bacoderm Uyarılar

Bu kremi sürdükten sonra alerjik bir reaksiyon görülmeye başlandığında doktorunuza bilgi veriniz. Alerjik reaksiyonlara örnek olarak sürülen bölgede döküntü, ağrı veya şişmedir.
Daha önce kullandığınız bir kremden sonra döküntü reaksiyonu verildiyse doktorunuza böyle bir durumdan bahsetmeniz yararlı olacaktır.
Göz burun ile temas ettirmeyiniz. Temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız.

Doktor tavsiyesi üzerine bazı emziren anneler meme başın sürmektedir. Bu gibi durumda uygulanan bölgeyi emzirmeden önce tam olarak temizleyiniz. Hamileler ise kullanmadan önce hekime danışmalıdır.

Bacoderm Nasıl Kullanılır

Bacoderm Ne İşe Yarar

Hekim tarafından belirtilen süre ve kullanım miktarını uygulayınız. Genel olarak günde 2 ile 3 defa uygulanmsı yeterlidir. Bir hafta kullanım sonrasında herhangi bir iyileşme gözlenmezse doktorunuza başvurunuz. Genel olarak 10 günlük tedavi sürecinde kullanılmaktadır.
Uygulamadan önce ellerinizi yıkayınız.

Yan Etkileri

*Sürülen bölgede yanma hissi sık görülen yan etkiler arasındadır.

*Nadir olarak kaşıntı yapabilir.

*Çok nadir ise alerjik reaksiyonlar görülenbilir

Sitemizde diğer bilgisi verilen kremler :

Ağrı kesici krem için , Fastjel Krem
Tırnak mantarı için , Chitofix Krem
Lokal uyuşma için krem, Emle Krem
Pişik ve tahriş olan cilt için , Oksizinç Krem

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Uyarı : Sitemizde yer alan tüm yorumlar, yazan kullanıcıların sorumluluğundadır. Verilen hiçbir bilgi yönlendirme amacı taşımaz. Doğru yönlendirme için her zaman doktorunuza danışınız.